Brussel

JES-medewerkers in: Antwerpen - Brussel - Gent
Of zoek (voornaam):
Amadou Sadio Diallo - amadousadio.diallo@jes.be
*Poetsman


An Van Damme - an.vandamme@jes.be
*Directielid


Benoit Will - willie@jes.be
*Polyvalent en onthaalmedewerker


Bram Allegaert - bram.allegaert@jes.be
*BEAM-medewerker


Bram De Ridder - bram.deridder@jes.be
*Trajectbegeleider Opleidingen


Bruno Ronsmans - bruno.ronsmans@jes.be
*Verblijfscentrum De Waterman- medewerker


Caroline Claus - caroline.claus@jes.be
*Yota-medewerkster


David Decoster - david.decoster@jes.be
*Ploegbaas Klusjesploeg


Dirk Renders - dirk.renders@jes.be
*Instructeur-Trajectbegeleider Opleidingen


Dominic De Clercq - dominic.declercq@jes.be
*Instructeur Opleidingen


Dominique Vankan - dominique.vankan@jes.be
*Jeugdateliers en- Kadervormingsmedewerker


Dorien Podevijn - dorien.podevijn@jes.be
*Trajectbegeleidster Opleidingen


Duchka Walraet - duchka.walraet@jes.be
*Administratief medewerkster Opleidingen


Els Van Effelterre - els.vaneffelterre@jes.be
*Directielid


Esmeralda Oro Garcia - esmeralda.orogarcia@jes.be
*Onthaalmedewerkster


Evangelos Papadoudis - evangelos.papadoudis@jes.be
*Onthaalmedewerker


Evy Vandevannet - evy.vandevannet@jes.be
*Adjunct-coördinatrice Opleidingen


Fien Lataire - fien.lataire@jes.be
*Trajectbegeleidster Opleidingen


Firas Batota - firas.batota@jes.be
*IT en Helpdeskmedewerker


Frank Van Den Brande - frank.vandenbrande@jes.be
*Boekhouder


Glenn Govaert - glenn.govaert@jes.be
*Yota!-medewerker


Gorik De Smet - gorik.desmet@jes.be
*Rockfabriek- studiomedewerker


Griet Denys - griet.denys@jes.be
*Instructrice Opleidingen


Hanne Stevens - hanne.stevens@jes.be
*Signaalwerkster


Hannelore Martens - hannelore.martens@jes.be
*Yota!- medewerkster


Hilde Schuerman - hilde.schuerman@jes.be
*Instructrice Opleidingen


Ibrahim Jalloh - ibrahim.jalloh@jes.be
*Klusjesman


Ine Simons - ine.simons@jes.be
*Stagiaire Effect-medewerkster


Inge Van Brabant - inge.vanbrabant@jes.be
*Coördinatrice


Jan Van Roy - jan.vanroy@jes.be
Lay-outer
*Webmaster


Jana van Agtmaal - jana.vanagtmaal@jes.be
*Instructrice Opleidingen


Jean-Marie Lins - jeanmarie.lins@jes.be
*Onthaal -en logistiekmedewerker


Jean-Pierre Feuggelen - jeanpierre.feuggelen@jes.be
*Klusjesman


Jelle Tierens - jelle.tierens@jes.be
*BROCK, Stadstrophy en- vrijwilligersmedewerker


Jessica Mwenze Kyungu - jessica.mwenzekyungu@jes.be
*Poetsdame


Joris Sabo - joris.sabo@jes.be
*Straathoekwerker


Karolien Ory - karolien.ory@jes.be
*Straathoekwerkster


Katrien Vandeperre - katrien.vandeperre@jes.be
*Event-organisatrice


Katrien Ponsaerts - katrien.ponsaerts@jes.be
*Stafmedewerkster Inhoudelijk Beleid


Katrien Mostmans - katrien.mostmans@jes.be
*Trajectbegeleidster Opleidingen


Khadija Ahalli - khadija.ahalli@jes.be
*Trajectbegeleidster Opleidingen


Kheira Bensalah - kheira.bensalah@jes.be
*Poetsverantwoordelijke


Koen Hanssens - koen.hanssens@jes.be
*Verantwoordelijke Expertisecentrum


Kris Blervacq - kris.blervacq@jes.be
*Straathoekwerker


Lennert Mottar - lennert.mottar@jes.be
*BEAM-medewerker


Levi Gooris - levi.gooris@jes.be
*Stagiair Kadervoming


Lieven Moors - lieven.moors@jes.be
*ICT-medewerker


Liselotte Vanheukelom - liselotte.vanheukelom@jes.be
*Coördinator vrijetijdsteam


Lotte Van Caudenberg - lotte.vancaudenberg@jes.be
*Trajectbegeleidster Opleidingen


Marc Limpens - marc.limpens@jes.be
*Infrastructuurverantwoordelijke
*Preventieadviseur


Marjan van der Donk - marjan.vanderdonk@jes.be
*Trajectbegeleidster Opleidingen


Mark Verraes - mark.verraes@jes.be
*Groepswerker Straathoekwerk


Mathias Brouwers - mathias.brouwers@jes.be
*KLusjesman


Melina Mertens - melina.mertens@jes.be
*Instructrice Opleidingen


Mohamed Rami - mohamed.rami@jes.be
*Klusjesman


Mounia Siersack - mounia.siersack@jes.be
*Boekhoudersassistente


Mourad Hachmi - mourad.hachmi@jes.be
*Poetsman


Nele Hoste - nele.hoste@jes.be
*Communicatiemedewerkster


Nisrine Ghali - nisrine.ghali@jes.be
*Stagiaire Onthaalmedewerkster


Onthaal JES - onthaal@jes.be
*Onthaalmedewerkersploeg


Patrick Cuijpers - patrick.cuijpers@jes.be
*Verblijfscentrum De Waterman- medewerker


Patrick De Jonghe - patrick.dejonghe@jes.be
*Instructeur Opleidingen


Patrick Manghelinckx - patrick.manghelinckx@jes.be
*Directielid


Piet Descamps - piet.descamps@jes.be
*Trajectbegeleider Opleidingen


Rik Staelens - rik.staelens@jes.be
*Rockfabriek- jeugdwerker


Rozelien De Mot - rozelien.demot@jes.be
*Instructrice Opleidingen


Sabrina Dal Zotto - sabrina.dalzotto@jes.be
*Verantwoordelijke Personeelsadministratie
*Adjunct van de directie


Sahadatou Fofana - sahadatou.fofana@jes.be
*Poetsvrouw


Samira Mai - samira.mai@jes.be
*Medewerkster personeelsadministratie


Samuel Noel Sabone Njoko - samuel.sabone@jes.be
*Poetsman


Sarah Storme - sarah.storme@jes.be
*Kadervormingsmedewerkster


Shana Dave - shana.dave@jes.be
*JES-stagiaire te Brussel


Siemon Vanroy - siemon.vanroy@jes.be
*Instructeur Opleidingen


Sonia Chica Jupsy - sonia.chicajupsy@jes.be
*Poetsdame


Stijn Vlasschaert - stijn.vlasschaert@jes.be
*Verantwoordelijke Landelijk jeugdwerk


Taii Oualieddine - taii.oualieddine@jes.be
*Vormingswerker-Straathoekwerker


Thomas Devos - thomas.devos@jes.be
*Coördinator Straathoekwerk


Thor De Boos - thor.deboos@jes.be
*ICT-verantwoordelijke


Tina Van Der Steen - tina.vandersteen@jes.be
*Straathoekwerkster


Tom Natus - tom.natus@jes.be
*Straathoekwerker


Werner De Jonge - werner.dejonge@jes.be
*Vormingswerker Brusselverkenning


Wies Moriau - wies.moriau@jes.be
*Educatief medewerker Stadsklassen


Xavier Moser - xavier.moser@jes.be
*Financieel Medewerker


Youssef Taki - youssef.taki@jes.be
*Klusjesman