Brussel

JES-medewerkers in: Antwerpen - Brussel - Gent
Of zoek (voornaam):
Amadou Sadio Diallo - amadousadio.diallo@jes.be
Poetsman


An Van Damme - an.vandamme@jes.be
Directielid


Benoit Will - willie@jes.be
Polyvalent en onthaalmedewerker


Bram Allegaert - bram.allegaert@jes.be
BEAM-medewerker


Bruno Ronsmans - bruno.ronsmans@jes.be
Verblijfscentrum De Waterman- medewerker


Caroline Claus - caroline.claus@jes.be
Inhoudelijk medewerkster Stadsvernieuwing en Stadsontwikkeling


David Decoster - david.decoster@jes.be
Ploegbaas Klusjesploeg


Dirk Renders - dirk.renders@jes.be
Instructeur-Trajectbegeleider Opleidingen


Dominic De Clercq - dominic.declercq@jes.be
Instructeur Opleidingen


Dominique Vankan - dominique.vankan@jes.be
Jeugdateliers en- Kadervormingsmedewerker


Dorien Podevijn - dorien.podevijn@jes.be
Trajectbegeleidster Opleidingen


Duchka Walraet - duchka.walraet@jes.be
Administratief medewerkster Opleidingen


Els Van Effelterre - els.vaneffelterre@jes.be
Directielid


Esmeralda Oro Garcia - esmeralda.orogarcia@jes.be
Onthaalmedewerkster


Evangelos Papadoudis - evangelos.papadoudis@jes.be
Onthaalmedewerker


Evy Vandevannet - evy.vandevannet@jes.be
Adjunct-coördinatrice Opleidingen


Fien Lataire - fien.lataire@jes.be
Trajectbegeleidster Opleidingen


Firas Batota - firas.batota@jes.be
IT en Helpdeskmedewerker


Frank Van Den Brande - frank.vandenbrande@jes.be
Boekhouder


Gorik De Smet - gorik.desmet@jes.be
Rockfabriek- studiomedewerker


Griet Denys - griet.denys@jes.be
Instructrice Opleidingen


Hanne Stevens - hanne.stevens@jes.be
Signaalwerkster


Hilde Schuerman - hilde.schuerman@jes.be
Instructrice Opleidingen


Ibrahim Jalloh - ibrahim.jalloh@jes.be
Klusjesman


Inge Van Brabant - inge.vanbrabant@jes.be
Coördinatrice


Jan Van Roy - jan.vanroy@jes.be
Lay-outer
Webmaster


Jean-Marie Lins - jeanmarie.lins@jes.be
Onthaal -en logistiekmedewerker


Jean-Pierre Feuggelen - jeanpierre.feuggelen@jes.be
Klusjesman


Jelle Tierens - jelle.tierens@jes.be
BROCK, Stadstrophy en- vrijwilligersmedewerker


Jessica Mwenze Kyungu - jessica.mwenzekyungu@jes.be
Poetsdame


Jessica Vosters - jessica.vosters@jes.be
Yota!-medewerkster


Joris Sabo - joris.sabo@jes.be
Straathoekwerker


Karolien Ory - karolien.ory@jes.be
Straathoekwerkster


Katrien Ponsaerts - katrien.ponsaerts@jes.be
Stafmedewerkster Inhoudelijk Beleid


Khadija Ahalli - khadija.ahalli@jes.be
Trajectbegeleidster Opleidingen


Kheira Bensalah - kheira.bensalah@jes.be
Poetsverantwoordelijke


Koen Hanssens - koen.hanssens@jes.be
Verantwoordelijke Expertisecentrum


Kris Blervacq - kris.blervacq@jes.be
Straathoekwerker


Lennert Mottar - lennert.mottar@jes.be
BEAM-medewerker


Lieven Moors - lieven.moors@jes.be
ICT-medewerker


Liselotte Vanheukelom - liselotte.vanheukelom@jes.be
Coördinator vrijetijdsteam


Lotte Van Caudenberg - lotte.vancaudenberg@jes.be
Trajectbegeleidster Opleidingen


Marc Limpens - marc.limpens@jes.be
Infrastructuurverantwoordelijke
Preventieadviseur


Marjan van der Donk - marjan.vanderdonk@jes.be
Trajectbegeleidster Opleidingen


Mark Verraes - mark.verraes@jes.be
Groepswerker Straathoekwerk


Melina Mertens - melina.mertens@jes.be
Instructrice Opleidingen


Mohamed Rami - mohamed.rami@jes.be
Klusjesman


Mounia Siersack - mounia.siersack@jes.be
Boekhoudersassistente


Mourad Hachmi - mourad.hachmi@jes.be
Poetsman


Nele Hoste - nele.hoste@jes.be
Communicatiemedewerkster


Onthaal JES - onthaal@jes.be
Onthaalmedewerkersploeg


Patrick Cuijpers - patrick.cuijpers@jes.be
Verblijfscentrum De Waterman- medewerker


Patrick De Jonghe - patrick.dejonghe@jes.be
Instructeur Opleidingen


Patrick Manghelinckx - patrick.manghelinckx@jes.be
Directielid


Piet Descamps - piet.descamps@jes.be
Trajectbegeleider Opleidingen


Rik Staelens - rik.staelens@jes.be
Rockfabriek- jeugdwerker


Rozelien De Mot - rozelien.demot@jes.be
Instructrice Opleidingen


Sabrina Dal Zotto - sabrina.dalzotto@jes.be
Verantwoordelijke Personeelsadministratie
Adjunct van de directie


Sahadatou Fofana - sahadatou.fofana@jes.be
Poetsvrouw


Samira Mai - samira.mai@jes.be
Medewerkster personeelsadministratie


Samuel Noel Sabone Njoko - samuel.sabone@jes.be
Poetsman


Sarah Storme - sarah.storme@jes.be
Kadervormingsmedewerkster


Siemon Vanroy - siemon.vanroy@jes.be
Instructeur Opleidingen


Stijn Vlasschaert - stijn.vlasschaert@jes.be
Verantwoordelijke Landelijk jeugdwerk


Taii Oualieddine - taii.oualieddine@jes.be
Vormingswerker-Straathoekwerker


Thomas Devos - thomas.devos@jes.be
Coördinator Straathoekwerk


Thor De Boos - thor.deboos@jes.be
ICT-verantwoordelijke


Tom Natus - tom.natus@jes.be
Straathoekwerker


Werner De Jonge - werner.dejonge@jes.be
Vormingswerker Brusselverkenning


Wies Moriau - wies.moriau@jes.be
Educatief medewerker Stadsklassen


Xavier Moser - xavier.moser@jes.be
Financieel Medewerker


Youssef Taki - youssef.taki@jes.be
Klusjesman