home - Jeugdwerking JACO 21N Deurne

Jeugdwerking JACO 21N Deurne

Jeugdwerk en vrije tijd

JACO 21N is een jeugdcentrum in Deurne-Noord waar we een geïntegreerde werking bieden rond Jeugdwerk, Arbeid, Competenties en Onderwijs. Kinderen, tieners en jongeren van 6 tot 25 jaar kunnen er terecht voor een sterk vrijetijdsaanbod, maar krijgen ook ondersteuning bij hun vragen over hun schoolloopbaan en hun zoektocht naar werk.

De leefwereld en de behoeften van de jongeren staan centraal in deze werking. We passen onze activiteiten dan ook aan aan de vragen en noden van de kinderen en jongeren.

Vrije tijd


Tijdens de instuif (op vaste tijdstippen) staat 21N open voor iedereen tot 25 jaar. Voetbal, dans, knutselen, games, multimedia... we organiseren een breed gamma aan activiteiten binnen- en buitenshuis. Tijdens de schoolvakanties werken we nog een uitgebreider aanbod aan activiteiten uit, op maat van elke leeftijdsgroep.

Competenties


In 21N is een EVC-medewerker aan de slag. Hij/zij helpt jongeren zich bewust maken van hun talenten en stimuleert hen om met deze talenten verder aan de slag te gaan.

Onderwijs, opleiding en tewerkstelling


In 21N huisvesten we een WerkInfoPunt voor jongeren, een plek waar jongeren gemakkelijk kunnen binnen springen met hun vragen rond onderwijs, opleiding en werk. De Branderij is ook de uitvalsbasis voor de arbeidscompetentiebegeleiders (ACB’s) die vindplaatsgericht jongeren ondersteunen in hun zoektocht naar een job of opleiding.

Wilt u graag meer weten over onze Antwerpse werkingen? Ontdek alle info op www.jesantwerpen.be.
deel op Facebook deel op Google+ deel op Twitter

Blogposts over Jeugdwerking JACO 21N Deurne

Ik help elke dag 2 of 3 mensen aan werk
100x bedankt vrijwilligers!

Plan

Contact:



Ahmed Ajouaou - ahmed.ajouaou@jes.be
tel: 03/272 30 73
gsm: 0479/ 52 03 66
Vindplaatsgericht Jeugdwerker

Assia Taheri - assia.taheri@jes.be
tel: 03/272 30 73
gsm: 0493/ 56 41 81
Vindplaatsgericht jeugdwerker JACO 21N, Bisthoven & Van Deynse

Ilham Biroukoutn - ilham.biroukoutn@jes.be
tel: 03/272 30 73
gsm: 0471/ 91 12 88
Kinder- en Jeugdwerker

Jan Schepens - jan.schepens@jes.be
tel: 03/272 30 73
gsm: 0493/ 49 36 98
EVC-medewerker JACO 21N

Kaoutar Laghouaji - kaoutar.laghouaji@jes.be
tel: 03/272 30 73
gsm: 0493/ 56 41 70
Vindplaatsgericht jeugdwerker JACO 21N & Deurne-Zuid

Mohamed Chaaou - mohamed.chaaou@jes.be
tel: 03/272 30 73
gsm: 0474/ 98 18 46
Jeugdwerker JC Deurne

Mohamed Amin Elhosni -
tel: 03/272 30 73
Jeugdwerker JACO 21N

Rachid El Ajjaj - rachid.elajjaj@jes.be
tel: 03/272 30 73
gsm: 0489/ 31 52 65
Arbeidscompetentiebegeleider JACO 21N

Samir El Khalfioui - samir.elkhalfioui@jes.be
tel: 03/272 30 73
gsm: 0493/ 56 30 86
Vindplaatsgericht jeugdwerker JACO 21N & Kronenburg

Thomas Surmont - thomas.surmont@jes.be
tel: 03/272 30 73
gsm: 0492/ 46 29 97
Coördinator

Alles over de jeugdwerking in Deurne